• Portal dla aktywnie poszukujących pracy

  To pracownicy stoją za każdym biznesowym sukcesem – i w małej, lokalnej firmie, i w globalnej korporacji.

  My o tym wiemy i dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży HR znajdziemy dla Ciebie pracowników, z którymi sukces będzie na wyciągnięcie ręki. Z jednakową starannością podchodzimy do rekrutacji wysoko wykwalifikowanego specjalisty, pracownika produkcji i asystenta.

  Bo firma może dobrze funkcjonować tylko wówczas, gdy nawet najdrobniejsze jej elementy działają prawidłowo. O skuteczności naszej filozofii najlepiej świadczą rzesze zadowolonych klientów.

 • Najważniejsi są ludzie

  Kadromat został stworzony w wyniku obserwacji rynku pracy i potrzeb ludzi poszukujących zatrudnienia. Uważamy, że jest nową propozycją zaprezentowania swojej osoby pracodawcom, w formie, w jakiej nie robi tego żaden inny serwis rekrutacyjny w Polsce.

  Serwis powstał przy ścisłej współpracy z agencją pracy FallWork i aspekty jego funkcjonalności były testowane zarówno po stronie pracownika jak i pracodawcy.

  Mamy nadzieję, że to nowe narzędzie na Polskim rynku okaże się przydatne i przynajmniej w części spowoduje spadek bezrobocia, czego życzymy wszystkim przyszłym użytkownikom.

WITAMY W kadromat.pl
Koncepcja jest całkowicie nowatorska, choć nie nowa, jej zastosowanie w stosunku do osób poszukujących pracy powoduje, że znalezienie pracownika staje się szybkie, łatwe i przyjemne.

Najnowsze oferty pracy

Aktualności Aktualności

03.10.2017

Jak poprawnie przygotować swoje CV

CV jest wizytówką kandydata i to właśnie na podstawie tego dokumentu rekruter ocenia, czy osoba w ogóle jest odpowiednia na dane stanowisko. Badania pokazują, że nie tylko samo doświadczenie i wykształcenie się liczy, spore znaczenie mają również osiągnięcia, a także forma CV. Statystyki są bezlitosne: średnio na 50 wysłanych CV otrzymuje się 3 zaproszenia na rozmowę, a pracodawca jednemu CV poświęca zaledwie 6 sekund! Jak to zmienić? Podpowiadamy!
03.10.2017

Złe nawyki, które utrudniają znalezienie pracy

Każdy człowiek ma jakieś przyzwyczajenia i nawyki. Gorzej, jeśli dotyczą one sfery pracy i uniemożliwiają znalezienia wymarzonego stanowiska. Jakie myślenie i nawyki mogą być przeszkodą przy rekrutacji?
03.10.2017

Na te oferty pracy uważaj! W Internecie jest pełno oszustów

Szukanie pracy często jest czasochłonne, a brak odpowiedzi od firm dodatkowo frustruje. To z kolei może przełożyć się na mniejszą czujność i większą podatność na oferty pracy zamieszczane przez oszustów. Podpowiadamy, jakich ofert pracy warto się wystrzegać.
03.10.2017

Jak szukać pracy i na co zwracać uwagę przy ofertach

Na pytanie o to, jak należy szukać pracy, można odpowiedzieć jednym słowem: aktywnie. Jednak patrząc na to, z jakimi problemami borykają się osoby bezrobotne, zdecydowaliśmy się zebrać w jednym miejscu garść przydatnych porad o poszukiwaniu pracy.
03.10.2017

O tym nie zapomnij! Czyli czego rekruter szuka w Twoim CV

Pracownicy działu HR codziennie mogą przeglądać kilkadziesiąt jak nie kilkaset CV. Mówi się często o regule 6 sekund – tyle czasu średnio pracodawca poświęca na jedno CV, ale prawdą jest, że ten czas znacznie się skraca przy aktywnych rekrutacjach, kiedy napływa więcej aplikacji. Sprawdź, co zrobić, aby przykuć uwagę rekrutera, i co koniecznie musi się znaleźć w Twoich dokumentach aplikacyjnych.

Narzędzia Narzędzia

Ankieta Ankieta

Czy planujesz zmianę pracy w najbliższym czasie?
Odpowiedzi
(100%) Tak, w ciągu najbliższego roku
(0%) Tak, najpóźniej za 2 lata
(0%) Tak, najpóźniej za 3 lata
(0%) Nie planuję zmiany pracy w najbliższym czasie
Razem głosów: 2
Zaloguj się aby zagłosować.